images/Grafik Tasarım


Gaziantep Grafik Tasarım

Delfin Medya’nın kurum kimliği stratejisi, Kuruluşun kendisini temsil ederken ayrıca Kurumun nasıl algılanacağına yön veren aktivitelerin tamamıda kapsar.
Kuruluşun tüm iletişim faaliyetlerini içine alarak, kurum içinde bir bütünleşme, kurum dışında da yüksek bir imaja sahip olma çabalarını kapsar. Kurum felsefesinin görsel bir dile çevrilmesi görsel kimliğinin esasını oluşturur. Dizayn, doğru uygulandığında kurum kimliğinin önemli bir parçasıdır. Kurum dergisi, web sitesi, baskılı materyaller, logo, binanın renkleri ve yönlendirme işaretlerine kadar kurumu anlatan tüm görseller, kurum kimliği kavramının sağlam bir parçası olarak ele alınır. Bu çerçevede yapılan tüm çalışmalar ile, bir kuruluşun pazarda diğer rakiplerinden pozitif bir biçimde sıyrılarak cazip ve belirgin bir konuma gelmesini amaçlanmaktadır. Kurum kimliği çalışması, müşteri tercihlerini direk etkilemekte olup, marka yaratma sürecinin ilk ve en önemli adımlarından biridir.
Kurumsal baskı çalışmaları, görsel , işitsel çalışmalarımız ve de web çalışmalarımız ile bütünlük ve uyum içinde hazırlanmak ve uygulanmaktadır.
Paylaş:
Hemen Ara Whatsapp